Mandela

Výživové poradenství


S čím ti mohu pomoci

cítit se spokojeně a šťastně ve svém těle
získat více energie, výdrž a chuť se hýbat
• těšit se z lepšího fungování své mozkové činnosti
• zvýšit fyzickou i psychickou odolnost
podpořit imunitu
• předejít včas zdravotním komplikacím a civilizačním nemocem
• stát se tím nejlepším vzorem pro své děti a blízké
• snížit výčitky a výkyvy nálad spojené s emočním přejídáním se

Forma spolupráce může být různorodá, záleží, jen na tvých preferencích, přáních a potřebách (více v ceníku).


 
Jak spolupráce probíhá

Osobně i On-line cestou (zvolíme co více vyhovuje tobě)

Na základně sběru a analýzy dat z úvodního dotazníku přichystám podklady pro naše úvodní setkání, kde stanovíme společně tvůj reálný cíl a rozvrhneme časový plán dílčích kroků. Povedu tě drobnými změnami, které pro tebe budou žitelné a dlouhodobě udržitelné. Krok po kroku tě naučím jak naslouchat svému tělu, dopřát si co potřebuješ, vědomě a v klidu bez hledání složitostí a bez výčitek . Díky tvému rozhodnutí a motivaci se efekt vždy dostaví, ač může být zprvu projevený jinak, než sis představovala. Vybudujeme spolu pevný základ zdravým návykům, ve kterých se budeš cítit lehce a svobodně. Vše co chceš však vždy bude stát tvou energii a vlastní úsilí! Úspěch je o naši spolupráci, upřímnosti i trpělivosti. Úspěch je i v odvaze přiznat si, že jsem něco nezvládla.

Jsi zde prvně, potřebuješ cítit důvěru, máš otázky? Úplně to chápu, je třeba nejdříve zjistit, zda spolu souzníme. Domluvme si spolu nezávaznou 30 min schůzku on-line.
 
Co ode mne můžeš očekávat

Jako průvodce tě budu inspirovat vhodnými tipy ohledně celostního přístupu k životosprávě, která vede ke zdraví, svobodě a lehkosti. Podpořím tě plně ve tvém potenciálu stát se sebevědomou, svobodnou a šťastnou v sobě. Ve spojení je vždy větší síla, když se zdá, že se nic neděje, otevřu ti oči a pomůžu odhalit i drobné dílčí úspěchy, které budou tvým hnacím pohonem. Můžeš se spolehnout na bezpečný prostor pro tvou autenticitu bez soudů a hodnocení. V bezpečném prostoru sdílíš své potřeby, postřehy, otazníky, které na cestě za svými cíli nacházíš. Vlastní zkušenosti při zdolávání překážek na cestě, které tě posouvají vpřed. Vzájemnou důvěru, respekt, otevřenost a upřímnost.


 
Co víc

Věříš, že vůně mají vliv na naše emoce a chutě? Aromaterapie je velkým pomocníkem a skvělým doplňkem k propojení našeho těla s duší i myslí. Vhodné vůně dokáží mj. zmírnit projevy silných emocí a vytříbit chutě. S vytvořením vhodné vůně pro tebe a tvůj jedinečný záměr ti ráda pomohu. Ráda cvičíš nebo hledáš vhodnou příležitost? Po dobu naší spolupráce s tebou budu ráda sdílet svou knihovnu jóga videí. Můžeš se inspirovat, relaxovat, cvičit či meditovat. Najdeš zde inspirací pro jednotlivá roční období s tipy na konkrétní aromaterapeutickou podporu. Můžeš také navštívit některou z mých uzavřených komunitních lekcí jógy živě za zvýhodněnou cenu.


 
Jaké jsou mé zkušenosti, znalosti, odbornost

Vzdělávám se neustále v oboru regenerace a výživy, aktuálně na fakultě sportovních studií MU v Brně. Jsem člověk praktický, který rád věci přizpůsobuje a zjednodušuje tak, aby dávaly smysl, fungovaly a respektovaly jedinečnost a individualitu každého. Vnímám jako velkou přednost své životní zkušenosti nejen jako ženy, která si vědomě prošla traumaty v dětství, následované PPP a vybojovala si pro sebe druhou životní šanci. Ale i jako lektorka aroma jógy od roku 2013, matka dvou milujících dětí, které jsou mými velkými učiteli a inspirací, průvodkyně zdravým životním stylem, který sama úspěšně žiji a užívám si jej ve svobodě, která je pro mne tou nejdůležitější volbou. Díky józe jsem se naučila nastavování mindsetu, pravidelnosti, respektování své cykličnosti a přírodních biorytmů. Baví mne žít v souladu s přírodou a čerpat z ní moudrost a sílu. Pracuji především se ženami, ať už sportujícími nebo lenošícími, těhotnými, ale i těmi co teprve rodinu plánují. Mými klientkami jsou často maminky, ženy hledající rovnováhu. Mám blízko ke sportovcům, neboť jsem sama jedním z nich a mé aktuální studium mne profiluje na této cestě čím dál více. Působím i jako trenér, věnuji se kompenzaci často jednostrannému sportovnímu zatížení a zajímám se o možnosti, jak svěřence podpořit nejen v lepším výkonu, ale především zdravé psychické kondici. A to nejdůležitější - vedu k uvědomění si, zda to co děláme, nás opravdu baví, naplňuje a vyživuje.

Poslední dobou se čím dál častěji na skupinových lekcí u mne objevují i muži a jsem za tu rovnováhu velice ráda! Tímto chci v závěru říci, že i muži mají u mne dveře otevřené! Vždy moc ráda provázím ty, kteří přijdou sami od sebe, ač je to ze startu stojí díl odvahy a odhodlání vstoupit v menšině mezi větší podíl žen či těch, kteří již cvičí pravidelně a často. Ale taky dobře vím, že se pak rádi pravidelně vrací, takže předsudky a zábrany rychle mizí.


 
Máš otázky?

Neváhej mi napsat! Případně mne můžeš sledovat či oslovit i na sociálních sítích: