Mandela

Masáže

SPORTOVNÍ MASÁŽ (45, 60min)
Vychází z principů klasické masáže s odlišným využitím masážních prostředků dle potřeb klienta. Pomáhá s přípravou na sportovní výkon i při zotavovacích procesech po zátěži, s odstraněním metabolitů způsobujících bolestivost svalů po výkonu, navrací pohyblivost a snižuje napětí. Navozuje pocit pohody a relaxace. Předchází křečím a omezené hybnosti. Napomáhá zotavení a rychlejší regeneraci po zranění. V případě regenerace po zranění doplňuji o jednoduché a vhodné cviky na cvičení. V přechodném období u sportovců formou KONDIČNÍ masáže pro udržení kondice a zabránění poklesu výkonnosti (vhodné 1-2x do týdne).

AROMA MASÁŽ (60, 90, 120min)
Aroma masáž je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi tělesným uvolněním a harmonizací mysli. Tato masáž vám umožní na chvíli uniknout od každodenního stresu a budete odcházet s pocitem hlubokého uvolnění, klidu a obnovy energie. Aroma masáž je luxusní a relaxační zážitek, který spojuje sílu masáže s blahodárným účinkem vůní esenciálních olejů. Tato masážní procedura je navržena tak, aby dodala smyslovým a emocionálním prožitkům nový rozměr. V úvodu setkání se můžete těšit na výběr z různých esenciálních olejů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich relaxační a léčivé vlastnosti. Každý olej má svou jedinečnou vůni, která osvěžuje mysl, uvolňuje tělo a pomáhá zlepšit celkový stav. Vůni vybíráte podle svých preferencí nebo aktuální nálady. Během masáže používám zvolené aroma směsi v rostlinné bázi k tomu, abych zjemnila pokožku a uvolnila napětí ve svalech. Lehké, rytmické pohyby masáže pomáhají zlepšit cirkulaci krve, uvolnit stres a posílit pocit pohody. Vůně esenciálních olejů zároveň působí na čichové receptory, což má pozitivní vliv na duševní a emocionální rovnováhu. Dvouhodinová masáž celého těla navíc obsahuje i blahodárnou masáž hlavy a obličeje s jemným pleťovým olejem z růže nebo lípy dle výběru.

TRIGGER POINT MASÁŽ (60min)
Myofasciální trigger point masáž je specializovaná masážní technika navržená k léčbě bolestivých bodů, nazývaných trigger pointy, které se nacházejí v svalové tkáni a fasciích (tenkých vrstvách pojivové tkáně, které obklopují svaly). Tato terapie se zaměřuje na identifikaci a uvolnění těchto bodů, které mohou být zodpovědné za přenesenou bolest, omezenou pohyblivost a svalové napětí. Během myofasciální trigger point masáže masér důkladně vyhledává a vyvíjí tlak na identifikované trigger pointy. Tento tlak může být postupně zvyšován i snižován, aby se dosáhlo uvolnění napětí a snížení bolesti. Masér může kombinovat masáž s různými technikami, jako např. protažení svalů a terapeutický tlak, aby se maximalizoval účinek léčby. Neošetřené spoušťové body mohou často způsobovat migrény, rozmazané vidění, tinitus i sníženou hybnost končetin. Myofasciální trigger point masáž je používána nejen k léčbě bolesti zad, krku, ramen a ale i končetin. Tato terapie pomáhá zlepšit průtok krve, uvolnit svalové spazmy, zlepšit pohyblivost a snížit bolest. Je ideální pro ty, kteří trpí chronickou bolestí nebo napětím ve svalech a hledají účinný způsob, jak dosáhnout úlevy a relaxace.

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ (45, 60, 90)
Klasická masáž se používá k léčbě různých potíží, jako jsou bolesti zad, hlavy, úzkost, deprese, poruchy spánku a další. Masáž účinně vede k podpoře celkové pohody a uvolnění stresu. Klasická masáž je vhodná zejména pro uvolnění ztuhlého a zablokovaného svalstva a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Masáž také působí na činnost všech vnitřních orgánů, jejichž funkci pozitivně stimuluje.

Pomáhá tedy nejen při řešení již vzniklých zdravotních obtíží, ale je hodnotnou prevencí a cestou předcházení všem stavům, které tělo vytlačují z jeho rovnováhy a způsobují tak možné nepříjemné stavy kdekoliv v organismu. Klasická masáž je také velmi relaxační a dochází u ní k uvolnění napětí a stresu. Navodí duševní pohodu a přivádí do těla novou energii.

* CENÍK:
45min...................850,- Kč
60min....................1200,- Kč
90min.....................1600,-Kč
120min...................2000,-Kč
*Předplatné 5 masáží -50,-Kč, předplatné 10 a více -100,- Kč (platí pro masáže 60min a více).