Mandela

O mně

Aroma Yoga je má cesta

Why did I choose the combination of yoga and aromatherapy? Click to find out more...


Kdo jsem? Průvodce, lektor, terapeut, člověk s laskavým srdcem, věřící své intuicí a životu, který nás vede. Sport je a byl vždy hlavní náplní mého života a zůstává i dnes, kdy jako maminka dvou dětí si nedovedu představit dne bez pohybu. Narůstající potřeby klidu a míru v sobě kompenzuji nejen jógou, ale i otevřením se čisté přírodě. Jsem zrozena ve znamení Ryb, v létě miluji vodu a v zimě sníh. Vnitřní živel ohně symbolizuje mé nadšení, akčnost ale také vřelost a vášeň.


Cesta k józe byla spletitá a pestrá. Nezapřu v sobě jemnost gymnastky, vytrvalost závodního plavce, ani bojovnost karatisty či judisty. Jako lektor jógy působím od r. 2012. Již od prvopočátku pro mne jóga neznamenala jen cvičení, ale komplexní cestu poznání, která zatím nemá konce.


Co je mým záměrem? Otevřít i ostatním cestu k sobě, své vnitřní rovnováze, ke každodenní radosti ze života a pevnému zdraví.


Učím kráčet cestou sebepoznání každého, kdo se mnou nechá doprovázet. Pomocnou sílu nacházím v přírodě, východních přístupech, józe a aromaterapii.


Vím, že čas je velmi vzácný pro všechny, a proto: "Toužíš po celostním přístupu k sobě s profesionalitou, laskavostí a důvěrou? Chceš nacházet "tady a teď" radost a štěstí? Potřebuješ obnovit zdroj své vnitřní energie a udržet rovnováhu v životě, která je základem zdraví? Věříš, že nejcennější je čas, který věnuješ sám/sama sobě?"


S citem a respektem přistupuji ke každému, kdo se vydá na stezku poznání sám sebe v souladu s přírodou. Cestou yogy a aromaterapie vás budu s láskou a trpělivostí doprovázet.


Aktivně se účastním odborných rozvojových kurzů a školení jak s domácími, tak i zahraničními představiteli. Spojuji se s lidmi, které zajímá člověk jako celek a příroda jako zdroj našeho života. Přitom si dovoluji být SAMA SEBOU a plnit své poslání.


Motto

„Věci se dějí změnou pozornosti, pozitivní mysl přitahuje pozitivní věci a proto začni u sebe a vnímej co přichází." Jóga je návrat k dětské přirozenosti, radosti a štěstí.

Vzdělání a licence

 
- Diastáza workshop, GrooFy, Mgr.Olga Gruberová
- Pránájáma a meditace, Deep Kumar
- Odborná a spirituální aromaterapie - Yasminka.cz
- Ajurvédská marma masáž - NAMA - J.Rubin, Ayu.Dipl.
- Základní kurz Aromaterapie - AČA
- Jóga pro těhotné systémem A.Smékalové - FISAF
- Instruktor BODY AND MIND, akreditace MŠMT - FBGA
- Workshop Zdravá záda (L.Levová)
- Pilates s Flex-band (J.Kadishi)
- Body Balance II. (L.Velínská)
- Over Ball diplom - FACE CZECH
- Fit Ball diplom - FACE CZECH
- Bosu Core diplom - FACE CZECH
- a další...