Mandela

O mně

Aroma Yoga je má cesta

Kdo jsem? Lektorka a terapeutka, člověk s otevřenýn srdcem, věřící své intuicí a životu, který nás vede. Sport je a byl vždy hlavní náplní mého života a zůstává i dnes, kdy jako maminka dvou dětí si nedovedu představit dne bez pohybu. Narůstající potřeby klidu a míru v sobě kompenzuji nejen jógou, ale i otevřením se čisté přírodě.


Cesta k józe byla spletitá a dlouhá. Dveře se otevřely v ten správný okamžik a od té chvíle se můj život začal ubírat směrem, o jakém se mi dříve jen snívalo. Již od prvopočátku pro mne nebyla jóga jen cvičením, ale cestou, která zatím nemá konce.


Co je mým záměrem? Otevřít i ostatním cestu tím správným směrem.


Učím kráčet cestou sebepoznání každého, kdo se mnou nechá doprovázet. Chci pro vás, pro sebe i naše děti jen to nejlepší. Sama jsem to našla v přírodě, rodině, východních přístupech, józe a aromaterapii. Rodina je pro mě každá spřízněné duše. Jsem vděčná, že se tato rodina rozšiřuje, a že společně nacházíme bránu ke zdraví duševnímu, tělesnému i mentálnímu.


S citem a respektem přistupuji ke každému, kdo se vydá na stezku poznání sám sebe v souladu s přírodou. Cestou yogy a aromaterapie vás budu s láskou a trpělivostí doprovázet.


Aktivně se účastním aromaterapeutických kurzů a školení jak s domácími tak i zahraničními představiteli. Spojuji se s lidmi, kteří mají obdobné zájmy a vize a věnují tomu své srdce. Snahou je podporovat a učit se od sebe navzájem.


Motto

„Věci se dějí změnou pozornosti, pozitivní mysl přitahuje pozitivní věci a proto začni u sebe a vnímej co přichází." Jóga je návrat k dětské přirozenosti, radosti a štěstí.

Vzdělání a licence

 
- Diastáza workshop, GrooFy, Mgr.Olga Gruberová
- Pránájáma a meditace, Deep Kumar
- Odborná a spirituální aromaterapie - Yasminka.cz
- Ajurvédská marma masáž - NAMA - J.Rubin, Ayu.Dipl.
- Základní kurz Aromaterapie - AČA
- Jóga pro těhotné systémem A.Smékalové - FISAF
- Instruktor BODY AND MIND, akreditace MŠMT - FBGA
- Workshop Zdravá záda (L.Levová)
- Pilates s Flex-band (J.Kadishi)
- Body Balance II. (L.Velínská)
- Over Ball diplom - FACE CZECH
- Fit Ball diplom - FACE CZECH
- Bosu Core diplom - FACE CZECH
- a další...