Mandela

O mně

Aroma Yoga je má cesta

Why did I choose the combination of yoga and aromatherapy? Click to find out more...


Kdo jsem (cituji z úst svých klientů)? Průvodce, lektor, terapeut, odvážný člověk s laskavým srdcem, věřící své intuicí a životu, který nás vede. Pro někoho jsem inspirací pro jiného motivací.

Sport je a byl vždy hlavní náplní mého života a zůstává i dnes, kdy jako maminka dvou dětí si nedovedu představit dne bez pohybu. Narůstající potřeby klidu a míru v sobě kompenzuji nejen jógou, ale i otevřením se čisté přírodě. Jsem zrozena ve znamení Ryb, v létě miluji vodu a v zimě sníh. Vnitřní živel ohně symbolizuje mé nadšení, akčnost ale také vřelost a vášeň.


Cesta k józe byla spletitá a pestrá. Nezapřu v sobě jemnost gymnastky, vytrvalost závodního plavce, ani bojovnost plynoucí z úpolových sportů. Jako lektor jógy působím od r. 2012. Od prvopočátku pro mne jóga neznamenala jen cvičení, ale komplexní cestu poznání, která nemá konce.


Co je mým záměrem? Otevřít i ostatním cestu k sobě, své vnitřní rovnováze, ke každodenní radosti ze života a pevnému zdraví.


Učím kráčet cestou sebepoznání každého, kdo se mnou nechá doprovázet. Pomocnou sílu nacházím v přírodě, východních přístupech, józe a aromaterapii.


Vím, že čas je velmi vzácný pro všechny, a proto: "Toužíš po celostním přístupu k sobě s profesionalitou, laskavostí a důvěrou? Chceš nacházet "tady a teď" radost a štěstí? Potřebuješ obnovit zdroj své vnitřní energie a udržet rovnováhu v životě, která je základem zdraví? Věříš, že nejcennější je čas, který věnuješ sám/sama sobě?"


S citem a respektem přistupuji ke každému, kdo se vydá na stezku poznání sám sebe v souladu s přírodou. Cestou yogy a aromaterapie vás budu s láskou a trpělivostí doprovázet.


Aktivně se účastním odborných rozvojových kurzů a školení jak s domácími, tak i zahraničními představiteli. Spojuji se s lidmi, které zajímá člověk jako celek a příroda jako zdroj našeho života. Přitom si dovoluji být SAMA SEBOU a plnit své poslání.


Motto

„Věci se dějí změnou pozornosti, pozitivní mysl přitahuje pozitivní věci a proto začni u sebe a vnímej co přichází." Jóga je návrat k dětské přirozenosti, radosti a štěstí.

Vzdělání a licence

 
- Diastáza workshop, GrooFy, Mgr.Olga Gruberová
- Pránájáma a meditace, Deep Kumar
- Odborná a spirituální aromaterapie - Yasminka.cz
- Ajurvédská marma masáž - NAMA - J.Rubin, Ayu.Dipl.
- Základní kurz Aromaterapie - AČA
- Jóga pro těhotné systémem A.Smékalové - FISAF
- Instruktor BODY AND MIND, akreditace MŠMT - FBGA
- Workshop Zdravá záda (L.Levová)
- Pilates s Flex-band (J.Kadishi)
- Body Balance II. (L.Velínská)
- Over Ball diplom - FACE CZECH
- Fit Ball diplom - FACE CZECH
- Bosu Core diplom - FACE CZECH
- a další...