Mandela

Aromaterapie

S kouzlem vůní

Každého člověka oslovuje a ovlivňuje něco jiného. Stejně tak funguje aromaterapie, která pomocí vůní bylin působí na limbický systém, který má přímý vliv na naše emoce a chování. Vůně vnímáme podvědomě. Stimulují pocity radosti i svěžesti. Vůně otevírají naše nitro, příznivě ovlivňují organismus a uvádějí nás do příjemného stavu.


Aromaterapií provázím šetrně a s citem. Společně namícháme synergickou směs vůní dle záměru – bezpečně pro děti i seniory. Správně zvolená vůně posílí zdraví, zlepší náladu, navodí příjemnou atmosféru při relaxaci, práci, učení nebo cvičení. Pomáhá vyrovnat se s nelehkými situacemi i s traumaty. Aromaterapie funguje jak na akutní, tak i na chronické obtíže.


Jak aromaterapie probíhá? Nejdříve od vás zjistím, co vás zajímá i trápí, co se vám líbí a s jakým záměrem za mnou přicházíte. Poté spolu vybereme vhodné vůně, které zapracujeme do směsi a rozhodneme vhodnou formu použití právě pro vás. Aroma sprej, masážní olej, roll on nebo inhalační tyčinka do kapsy. Přesně tak, jak vám vyhovuje a jak je využijete v běžném životě. V každé směsi je záměr, jež umocní sílu účinku. Pokaždé mícháme jinou směs. Vždy záleží na období a stavu člověka.


Používám pouze kvalitní produkty od firem Yasmínka, Oshadi, Nobilis Tilia či Florihana. Všechny nejdříve zkouším sama na sobě.


Odhalte kouzlo vonných esencí.