Mandela

Gravid yoga

Jóga pro těhotné

Klidná nenáročná jóga je určená především pro těhotné ženy v období od početí do porodu. Gravid jóga pomáhá zastavit se, uvolnit a porozumět sama sobě i miminku, které brzy přijde na svět. Na lekci dochází k propojení a uvědomění. Naučíte se pracovat s dechem, který je nejen při porodu tolik důležitý. Jóga dodává maminkám sílu i odpočinek zároveň. Pomáhá udržovat ženám kondici i v tomto období, potlačuje rozvoj celulitidy, křečových žil, hemeroidů, problémů s močovým ústrojím a odstraňuje bolesti zad. Svůj vliv má i na psychiku, kdy dodává ženám sebevědomí, vnitřní sílu a projasňuje mysl. Každá lekce je individuální a odvíjí se od aktuálního psychického i fyzického rozpoložení ženy (v souladu s fází těhotenství či měsíčním cyklem). Stejně jako jsme v životě jednou dole, podruhé nahoře i období těhotenství s sebou nese neustálé změny, proto je vhodné svému tělu naslouchat v každý okamžik a řídit se svými pocity. Na lekcích zmiňuji vhodnou aromaterapii pro podporu psychiky i pro fyzické obtíže provázející těhotenství či porod.


Lekce jsou nenáročné, klidné a vhodné pro všechny ženy, ať už s bříškem nebo bez něj. Přínosná je i pro ty, které trápí nadváha, problémy s páteří či omezenou hybností.


AKTUÁLNĚ formou INDIVIDUÁLNÍCH lekcí s rozpracovaným plánem pro cvičení na doma, včetně aromaterapeutického podarenství. V případě zájmu mne kontaktujte e-mailem.