Mandela

Proč členství

Protože v komunitě společně laděných lidí je síla, radost se násobí a úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat . Forma členství je různorodá, záleží, jak rychle se chceš na této cestě posouvat.Co ti členství přinese

On-line lekce (není on-line lekce jako on-line lekce)

Díky lekcím laděným dle aktuálního období dostáváš tipy z ajurvédy a aromaterapie pro správnou životosprávu. Krok po kroku tě učím správnému dýchání, navádím tě ke správné relaxaci a uvolnění. Díky pravidelnosti si postupně vytváříš zdravý návyk na cvičení i meditaci. Členství ti dává možnost mít on-line lekci, která ač je skupinová, je přizpůsobená i tvým potřebám. Díky ukázkám, jak jednotlivé pozice obměňovat podle svých aktuálních potřeb, tě podporuji na cestě ke spokojenosti se sebou ve svém těle. Není to jednostranná záležitost, jde o oboustranné sdílení (aktuálních potřeb, dotazů…).

Jsi zde prvně, nemáš důvěru v nové věci, máš otázky? Úplně to chápu, je třeba nejdříve zjistit, zda spolu souzníme. Domluvme si spolu nezávaznou 30 min schůzku on-line.Facebook podpůrná skupina

Je to místo kde sdílím nové inspirující tipy ohledně celostního přístupu k rovnováze, která vede ke zdraví, radosti, plnému využití životní síly, zdravému sebevědomí, svobodě i štěstí. V komunitě společně laděných lidí je síla, radost se násobí a úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat. Můžeš zde najít parťáky pro venkovní lekce pod širým nebem, což se přes sezonu hodí. V bezpečném prostoru sdílíš své potřeby, postřehy, otazníky, které na cestě za svými cíli nacházíš, úspěchy i zkušenosti, které tě posouvají vpřed. Je to prostor kde panuje vzájemná důvěra, respekt jeden k druhému, a ctí se otevřenost a upřímnost.


Knihovna on-line videí

Není to jen sbírkou lekcí jógy a meditací , ale také inspirací pro jednotlivá období s tipy na konkrétní aromaterapeutickou podporu. Najdeš zde podněty pro vhodnou stravu s přihlédnutím k roční době a své konstituci. Nemusíš si během on-line lekcí zapisovat. Vždy si můžeš dohledat důležitou informaci. Můžeš se k ní vrátit a odnést si pro sebe vše co v daný okamžik potřebuješ. Můžeš cvičit či meditovat kdykoliv a odkudkoliv. Nestačí ti četnost lekcí, nebo se ti nějaká lekce líbila tak, že si jí chceš zopakovat? Tak to s knihovnou není žádný problém.


Lekce 1:1 online nebo live

Komplexní cesta, kde spolu naplánujeme jednotlivé kroky tak, abys v krátkém čase cítil/a změnu , posun k lepšímu. Budeme se věnovat přesně tvým potřebám a najdeme spolu pro tebe jedinečnou cestu, která bude respektovat tvoji individualitu. Můžeme cvičit, učit se dýchat, meditovat, odpovídat na otázky, plánovat, tvořit podpůrnou aromaterapii, věnovat se stravě, nastavení mindsetu, pravidelnosti, cykličnosti či správnému nastavení biorytmů v souladu s přírodou a přirozeností.


Něco navíc

Jako člen máš zvýhodněné ceny na aktuálně probíhající semináře či workshopy.

60 min mého času pro tebe , nad rámec členství, máš za výhodnější cenu od 500,-Kč do 1.000,-Kč.