Mandela

Detaily

Lekce
Letní aroma yoga víkend
Začátek
06.08.2020 16:00
Konec
09.08.2020 12:00
Kde
Yoga Zahořánky
Volných míst
3
Lektor
Jana Dvorská
Cena
3350,-Kč
Záhořanky.jpg

"Zážitkový víkend"

Aroma yoga víkend v Zahořánkách (3 noci, Čt-Ne)

Yoga pod širým nebem je nejvíc a kdy jindy než v létě si dopřát dotek slunečních paprsků, čerstvý vzduch a vůni rozkvetlých bylin.

Pojďme společně strávit prodloužený víkend v krajinné oblasti Poluška nedaleko Českého Krumlova a vychutnat si krásu zdejší přírody, klid a odpočinek.

Každé ráno přivítáme nový den a pozdravíme slunce. Prozkoumáme okolí a část programu si dopřejeme na nově poznaných místech. Vydáme se i do bylinkové zahrady v Českém Krumlově s krásným výhledem na město.

Aromaterapii okusíme v praxi, využijeme jak čerstvých, tak i sušených bylin. Odvezete si recepty na podporu svého těla i mysli v letní době, včetně ochutnávek z vlastní tvorby.

V místě ubytování je plně vybavený prostor na cvičení, včetně všech pomůcek, které budou k dispozici. Spaní je zajištěno v nádherných 2-3 lůžkových pokojích a kuchyňka k dispozici pro všechny.

Cena za pobyt a program činí 3.350 Kč. Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu 1.850 Kč a to nejpozději do týdne od přihlášení, doplatek nejpozději měsíc před konáním akce a to dle faktury zaslané ubytovatelem.
Cena za polopenzi (není započtena v ceně) činí 750 Kč a hradí se v místě.

Počet míst je omezený na 11 osob, proto neváhejte s přihlášením, v květnu již může být pozdě.

Rezervací se stanete účastníkem této události a zavazujete se ji uhradit v plné výši. Rezervaci lze stornovat bezplatně nejpozději do 30.6.2020 v členské zóně, sekce "Moje události". Pozdější zrušení rezervace je zpoplatněno částkou ve výši zálohy.

­