Mandela

Detaily

Lekce
Gravid yoga
Začátek
31.03.2020 17:00
Konec
31.03.2020 18:00
Kde
on-line
Volných míst
17
Lektor
Jana Dvorská
Cena
100,-Kč

"Gravid yoga"

Gravid yoga (60 min)

Klidná nenáročná jóga je určená především pro těhotné ženy v období od početí do porodu. Gravid jóga pomáhá zastavit se, uvolnit se a porozumět sama sobě i miminku, které brzy přijde na svět. Na lekci dochází k propojení a uvědomění. Naučíte se pracovat s dechem, který je nejen při porodu tolik důležitý. Jóga dodává maminkám sílu i odpočinek zároveň. Pomáhá udržovat ženám kondici i v tomto období, potlačuje rozvoj celulitidy, křečových žil, hemeroidů, problémů s močovým ústrojím a odstraňuje bolesti zad. Svůj vliv má i na psychiku, kdy dodává ženám sebevědomí, vnitřní sílu a projasňuje mysl.

Lekce jsou nenáročné, klidné a vhodné pro všechny ženy, ať už s bříškem nebo bez něj. Přínosná i pro ty, které trápí nadváha, problémy s páteří či omezenou hybností.

Odkaz na video vám po rezervaci odesíláme mailem. Aplikace i připojení je zdarma! Příspěvek za lekci je čistě dobrovolný, pokud budete chtít a moci přispět budu vděčná, z permice nebo na účet, jak vám to bude vyhovovat.

Rady a tipy, jak si vytvořit příjemnou atmosféru na cvičení i doma můžeme společně diskutovat ve skupině na FB Aroma Yoga Daily.

­