Mandela
Rezervovat

Detaily

Lekce
Aroma yoga víkend Bílé Karpaty
Začátek
02.10.2020 14:00
Konec
04.10.2020 14:00
Kde
Veronica - Centrum Hostětín
Volných míst
11
Lektor
Jana Dvorská
Cena
3400,-Kč
IMG_20190511_145924_BURST001_COVER.jpgIMG_20190511_122624.jpg

"Zážitkový víkend"

Aroma jóga víkend v Hostětíně (2noci, Pá-Ne)

Jóga protkaná vlastní voňavou tvorbou z přírodních darů, které koncem léta sklízíme. Za příznivější počasí část programu v krásné zahradě ekopenzionu Veronica, která sousedí s Hostětínskou moštou a nabízí i meditační výlet do Žítkové v Bílých Karpatech. Více informací o místě konání snímků zde - https://hostetin.veronica.cz/o-nas

Společně vychutnáme chvíle meditační, tvořivé i pohybové. Oddáme se krásám zdejší přírody, klidu a odpočinku.

Těšit se můžete na lekce YIN yogy pro harmonii elementu Kovu, čakra yogy, párové yogy, tvořivé dílny čakrových směsí, výroba šlehaného másla pro výživu suché pokožky, meditační večery s ­překvapením vládnoucího Alchymisty (archetypu podzimu). Jedním z témat bude kontakt a komunikace s vnějším světem a na fyzické rovině ­kůže, jako největší orgán našeho těla a nezbytná péče o ni.

Aromaterapii okusíme v praxi, využijeme jak čerstvých, tak i sušených bylin. Odvezete si recepty vhodné pro období podzimu a zimy, včetně ochutnávek z vlastní tvorby.

Ubytování je ve 2- až 4lůžkových pokojích s­vlastním sociálním zařízením.Vše inspirováno ekologickým provozem.­Domácí strava přednostně využívající místní produkty, biopotraviny a Fair Trade produkty.

Cena za ubytování a program činí 2.700­Kč. Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu 1.720 Kč a to nejpozději do týdne od přihlášení, doplatek 980 Kč nejpozději měsíc před konáním akce a to dle faktury zaslané ubytovatelem.
Cena za polopenzi (není započtena v ceně) činí 700 Kč a hradí se v místě.

Počet míst je omezený, proto neváhejte s přihlášením.

Rezervací se stanete účastníkem této události a zavazujete se ji uhradit v plné výši. Rezervaci lze stornovat bezplatně nejpozději do 12.8.2020 v členské zóně, sekce "Moje události". Pozdější zrušení rezervace je zpoplatněno částkou ve výši zálohy.

­