Mandela

Detaily

Lekce
Aroma yoga víkend Bílé Karpaty
Začátek
02.10.2020 14:00
Konec
04.10.2020 14:00
Kde
Veronica - Centrum Hostětín
Volných míst
2
Lektor
Jana Dvorská
Cena
3400,-Kč

"Zážitkový víkend"

Aroma jóga víkend v Hostětíně (2noci, Pá-Ne)

Jóga protkaná vlastní voňavou tvorbou z přírodních darů, které koncem léta sklízíme. Za příznivě­ počasí část programu v krásné zahradě ekopenzionu Veronica, která sousedí s Hostětínskou moštárnou­­ a nabízí se i meditační výlet do Žítkové v Bílých Karpatech. Více informací o místě konání naleznete­ zde - https://hostetin.veronica.cz/o-nas

Společně vychutnáme chvíle meditační, tvořivé i pohybové. Oddáme se krásám zdejší přírody, klidu a odpočinku.

Těšit se můžete na lekce YIN yogy pro harmonii elementu Kovu, čakra yogy, párové yogy, tvořivé dílny čakrových směsí, výrobu­ šlehaného másla pro výživu suché pokožky, meditační večery s ­překvapením vládnoucího Alchymisty (archetypu podzimu). Jedním z témat bude kontakt a komunikace s vnějším světem na fyzické rovině ­přes kůži, jako největší orgán našeho těla a nezbytná péče o ni.

Aromaterapii okusíme v praxi, využijeme jak čerstvých, tak i destilovaných bylin. Odvezete si recepty vhodné pro období podzimu a zimy, včetně ochutnávek z vlastní tvorby.

Ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích s­vlastním sociálním zařízením. Vše inspirováno ekologickým provozem.­Domácí strava přednostně využívající místní produkty, biopotraviny a Fair Trade produkty.

Cena za ubytování a program činí 2.680­Kč. Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu 1.700 Kč a to nejpozději do týdne od přihlášení, doplatek za ubytování 980 Kč nejpozději měsíc před konáním akce a to dle faktury zaslané ubytovatelem.
Cena za vegetariánskou plnou penzi (není započtena v ceně) činí 720 Kč a hradí se v místě.

Počet míst je omezený, proto neváhejte s přihlášením.

Rezervací se stanete účastníkem této události a zavazujete se ji uhradit v plné výši. Rezervaci lze stornovat bezplatně nejpozději do 12.8.2020 v členské zóně, sekce "Moje události". Pozdější zrušení rezervace je zpoplatněno částkou ve výši zálohy.

­